Zobacz, przeżyj, pokochaj – Puck

Przypadkiem razem z żoną wybraliśmy się na małą wycieczkę do Pucka, aby po prostu zmienić coś, pozbyć się wszechobecnej rutyny. Mimo iż za oknem nie ma tylko i wyłącznie słońca, gdyż nieśmiało chowa się za kłębiastymi obłokami chmur, a temperatury są coraz niższe, my i tak spędziliśmy miło i atrakcyjnie czas. Zapytacie może pewnie co można robić nad morzem o tej porze roku, gdy wiatr jest coraz silniejszy, a spacerować można jedynie w kurtkach. Otóż właśnie te spacery z bliską osobą są najwspanialszą atrakcją. Gdy każdemu z nas jest zimno, przytulamy się do siebie, wsłuchując się w szum fal Bałtyku. Gwarantujemy Wam, że do dziś wspominamy te piękne i romantyczne chwile.

Musimy powiedzieć kilka pozytywnych słów na temat Pucka. Miasto liczy około dziesięciu tysięcy mieszkańców i położone jest tuż nad Zatoką Pucką w pobliżu popularnych nadmorskich kurortów, takich jak chociażby Władysławowo. I właśnie w tym sąsiednim mieście znajdziemy wiele atrakcji, do których możemy dotrzeć jedną z wielu ścieżek rowerowych. To wspaniała forma aktywnego spędzania czasu na łonie natury, wśród pięknej scenerii przyrody oraz Bałtyku. Taka przejażdżka doskonale dotleni, zahartuje nasz organizm, a także uzupełni niedostatki jodu. We Władysławowie możemy podziwiać chociażby słynny Ocean Park, który jest jedynym tego typu parkiem rozrywki w Polsce. To wspaniałe miejsce, gdzie można przespacerować się po dnie morza, a także podziwiać ogromne rekonstrukcje wielorybów i innych podwodnych mieszkańców. Ich ogrom budzi podziw i respekt. To doskonały sposób, aby zobaczyć coś niemożliwego. Co powiesz, na wspólne selfie z najgroźniejszymi rekinami lub wspólną zabawę z urokliwymi delfinami? W parku organizowane są także liczne występy i pokazy. Ponadto dla dzieci przygotowano wyspę skarbów oraz atrakcyjny plac zabaw.

Puck to nie tylko atrakcje, ale też bogata baza noclegowa [więcej – noclegi Pucka] Znajdziemy tu liczne hotele, hostele, pensjonaty, kwatery prywatne czy agroturystyki. Każdy wybierze na pewno odpowiednie dla siebie miejsce do spania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>