Na wakacje do Sarbinowa

Sarbinowo jest wypoczynkową wsią, położoną tuż nad Morzem Bałtyckim, w województwie zachodniopomorskim. Jej walory wypoczynkowo-turystyczne podkreśla również fakt, że znajduje się na malowniczym Wybrzeżu Słowińskim – info www. Sarbinowo to miejscowość odwiedzana szczególnie tłumnie w sezonie letnim. Gdzie bowiem spędzić można wspanialsze wakacje, jeśli nie nad naszym wyjątkowym, polskim morzem?

Do Sarbinowa zjeżdżają się turyści w różnym wieku, przyjeżdżają też całe rodziny, a każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. W Sarbinowie nie będzie nudził się nawet najbardziej wymagający i doświadczony turysta. Naprawdę, jest tu co zobaczyć. Od razu w oczy rzucają się niesamowite widoki i błękit wody, który łatwo można pomylić z wodami oceanicznymi.

Sarbinowo to wieś, z której powinniśmy być dumni. Na uwagę zasługują przede wszystkim XIX-wieczne zabytkowe organy, które znane są z niepowtarzalnej barwy, uznawanej na całym świecie. Warto odwiedzić też starą, rybacką chatę z samego początku XIX wieku, krytą strzechą, o drewnianej budowie i niesamowitych walorach estetycznych. Jednak żadna wycieczka do Sarbinowa, ani do innej nadmorskiej miejscowości nie mogłaby się obyć bez morskiej kąpieli. Temu służy przygotowane, w pełni bezpieczne kąpielisko, które tętni życiem, gdy tylko słońce pojawia się na niebie. 

Miłośnicy długich spacerów z pewnością będą zachwyceni promenadą, po której spacer jest niezapomnianym przeżyciem, szczególnie o zachodzie słońca. Bogate w jod powietrze pozytywnie wpływa na nasze drogi oddechowe, a spokój i relaksujący szum morskiej wody pozwala wypocząć i poczuć się jak nowo narodzony. Tutaj można odreagować codzienne stresy, a przy okazji zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Dlatego warto zostać tutaj na dłużej. Umożliwiają to noclegi – baza www. Sarbinowo bowiem oferuje mnóstwo miejsc wypoczynkowych o różnych standardach, pokoje, hotele, pensjonaty, domki letniskowe, a nawet apartamenty. Dla miłośników luksusu jest  SPA, z którego każdy wychodzi młodszy i pełen sił. Jak widać Sarbinowo to nie kolejna, przeciętna turystyczna miejscowość. Tutaj nie można się nudzić, bo na każdym kroku czeka na nas coś, co warto obejrzeć i zbadać.

Jedna myśl na temat “Na wakacje do Sarbinowa”

  1. Ja właśnie ostatnio odwiedziłam SPA w Sarbinowie, magiczne miejsce. Byłam pierwszy raz w takim miejscu, ale chętnie to jeszcze powtórzę, było cudownie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>